Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες,

σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 20/12/2023 στις 13.20-14.00 θα πραγματοποιηθεί ενημέρωση προόδου για τους/τις μαθητές/τριες  Α΄ και Β΄ τάξεων και επίδοση ελέγχων προόδου  για τους/τις μαθητές/τριες των Γ΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεων.

Η ενημέρωση και η επίδοση των ελέγχων θα πραγματοποιηθεί στις αίθουσες της σχολικής μονάδας από τους/τις υπεύθυνους/ες εκπαιδευτικούς των τμημάτων και στο γραφείο του Συλλόγου διδασκόντων από τους/τις εκπαιδευτικούς των ειδικοτήτων (Φυσικής Αγωγής, Αγγλικών, Πληροφορικής, Μουσικής, Θεατρικής Αγωγής).

Σας υπενθυμίζουμε ότι οι μαθητές/τριες που έχουν σχολάσει δεν μπορούν να παραμείνουν στην αυλή του σχολείου κατά την ώρα επίδοσης των ελέγχων, χωρίς επίβλεψη.

Μετά το πέρας του ωρολογίου προγράμματος η ευθύνη για τη φύλαξη των μαθητών/τριών είναι των γονέων & κηδεμόνων.

Πέτρος Πιπερίδης